İbrahim Aşkar’la Güzelleşin…

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
İbrahim Aşkar’la Güzelleşin…

Etkinlikler - 4 Şubat 2014 2:29

Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. İbrahim Aşkar bir konferans vermek üzere Almanya’nın Ulm kentine geliyor.

Yeni Posta gazetesinin organizasyonuyla sadece daha da güzel omak isteyenlere değil aynı zamanda kozmetik sektöründe faaliyet gösteren kuruluşların yöneticileri ile estetik ve güzellik uzmanlarına yönelik gerçekleşecek estetik konferansı 23 Mart Pazar  günü Einsteinstr. 59 adresindeki Restaurant Plaza Lounge salonlarında düzenleniyor.

Cilt gençleştirme (antiaging), cilt bakımı, bölgesel inceleme sıklaşma ve selülit tedavisi, leke-akne tedavileri, lazer uygulamaları, saç tedavileri gibiMedikal Estetik alanında ve yüz estetiği, burun estetiği, mem estetiği, yüz iskeleti ameliyatı, vücut kontur estetiği, bacak estetiği, cinsel estetikEstetik Cerrahi alanında uzman olan Doç Dr. İbrahim Aşkar saat 13’den itibaren vatandaşlarımızla bir araya gelecek.

BOTOKS DOĞRU UYGULANDIĞINDA CİLT DOĞALLIĞINI KORUR

TPCD Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, EPCD Estetik Plastik Cerrahi Derneği üyesi de olan Aşkar özellikle botoks uygulaması konusuda bilinmeyenleri de büyüteç altına alacak.

Botoksun insan ruhunda yarattığı mutluluğu hissedenlerin kırışıklık tedavisni hararetle savunmalarına karşın şiddetle karşı çıkanların da olduğuna işaret eden Doç Dr. Aşkar „Bunların korkuları yanlış uygulamaları magazin sayfalarında görmelerindnen kaynaklanıyor. Mimiklerim kaybolursa, maske gibi yüzüm donuk olursa gibi. Oysa doğru botoks uygulaması hekimin tecrübesi oranında mümkün ve korkmalarına neden olan görüntüler usta bir hekim tarafından uygulanırsa oluşmayacaktır“ dedi.

Girişin ücretsiz olduğu konferansta soru-cevap bölümü de yer alacak. Aynı zamanda özel görüşmelerin randevu şartıyla gerçekleşebilecek.

Doç. Dr. İBRAHİM AŞKAR KİMDİR?

Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. İbrahim Aşkar 1967 yılında Denizli-Tavas‘da doğdu. 1992 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp (İngilizce) Fakültesi’nden mezun oldu. 1992 – 1993 yıllarında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinde Genel Cerrahi Anabilim Dalı ‘nda rotasyon yaptı. 1993-1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı ‘nda uzmanlığını tamamladı. 1997 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı ve Yanık Merkezi’ nde 2 aylık rotasyonu tamamladıktan sonra 1998 – 2004 yıllarında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kurdu ve başkanlığını yaptı. Sayısız mikrocerrahi operasyonu yaparak 2004 yılında Doçentlik ünvanını alan Dr. Aşkar, gerek yaptığı yayınlar gerekse de başarılı operasyonları sebebi ile çok sayıda takdir ve ödül aldı. 2003 yılından beri Amerika’da yayınlanan bilimsel bir yayın organı olan “Microsurgery” dergisinde danışman editör olarak görev yapmıştır. Doç. Dr.İbrahim Aşkar, 2007 yılından bu yana mesleğini İstanbul’da yürütmektedir. İstanbul’da özel Sema Hastanesi’nde bir dönem çalıştıktan sonra kendi yerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Çok iyi derecede İngilizce ve orta dercede Almanca bilen Doç. Dr. İbrahim Aşkar, evli 1 çocuk babası. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği üyesi olan Aşkar, güzel sanatlar, el sanatları, bilim-teknoloji ve şiir yazmak hobileri arasında bulunuyor. Çok sayıda makalesi bulunan Doç. Dr. Aşkar, halen serbest hekim olarak çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

IMG_8813
Günden güne artan müşteri memnuniyeti ile büyüyerek çalışmalarına devam eden Doç. Dr. İbrahim Aşkar ve ekibi“Sağlık ve Estetiği Sizin İçin Bir Araya Getirdik” sloganı ile yeni bir yapılanmaya imza atarak 2012 ...
IMG_8709
Estetik Cerrahi Uzmanı Dr. İbrahim Aşkar bir konferans vermek üzere Almanya’nın Ulm kentine geliyor. Yeni Posta gazetesinin organizasyonuyla sadece daha da güzel omak isteyenlere değil aynı zamanda kozmetik sektöründe faaliyet gösteren ...
goz4
Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar, göz çevresinin doğal yaşlanma sürecinde kırışıklıkların en fazla kendini gösterdiği hassas bölgelerin başında geldiğini ifade ederek, yaşlanma sürecini durdurmanın mümkün olmadığını, ancak yavaşlatılabileceğini bildirdi. Doç. ...
tuyap
Günden güne artan müşteri memnuniyeti ile büyüyerek çalışmalarına devam eden Doç. Dr. İbrahim Aşkar ve ekibi FemmePlast Cerrahi Tıp Merkezi  olarak Tüyap 14.Emitt Sağlık Turizmi Fuarına katıldı.   Femmeplast Cerrahi Tıp Merkezi kuruluşundan itibaren nitelikli ...
Site içi arama
İdeal Kilo Hesaplama
Asagidaki formu doldurun!
Cinsiyetiniz
Boyunuz
Vucut Tipiniz
Sonuclar :
Ideal kilonuz
kg
Ideal kilo araliginiz
ila kg

Otomatik hesaplama

Popüler İçerikler
  • Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu yıl hiç haber girilmedi.
Facebook

Femmeplast Radyo © 2013. Tüm Hakları saklıdır.