Güzellik

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Güzellik

Güzellik - 6 Şubat 2014 12:01

Yaşam temponuz ne olursa olsun, stres, çok çalışma büyük şehirlerdeki koşuşturmaca eklenince yorgunluk hali cildimize  mutlaka yansıyor. Tabi Kişiden kişiye değişiklik gösteren cilt, kuru, yağlı, hassas, normal ve karma olmak üzere 5 tiptir. Bu yüzden uygulanan işlemler de farklılık gösterir.

Çevresel faktörler yani güneş ışığı, çevre kirliliği, ısı farkları cildimizi etkiliyor. Düzenli olarak vücut peelingi, masaj, yosun, çamur gibi doğal bitki sarmalamaları hem gerginliği azaltıyor hem de stresle başa çıkmamızı sağlıyor.

Evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz kürler de işte bu durumda yardımınıza koşuyor. Vücuttan toksinleri atabilmek için; küveti ılık su ile doldurun, 1 kg tuzu suda eritip yarım saat dinlenebilir sonrasında sıcak havlu ile kurulanabilirsiniz. Bunun üzerine 1 bardak sıcak ıhlamura ne dersiniz?

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

guzellik-uzmani
Yaşam temponuz ne olursa olsun, stres, çok çalışma büyük şehirlerdeki koşuşturmaca eklenince yorgunluk hali cildimize  mutlaka yansıyor. Tabi Kişiden kişiye değişiklik gösteren cilt, kuru, yağlı, hassas, normal ve karma olmak üzere ...
Site içi arama
İdeal Kilo Hesaplama
Asagidaki formu doldurun!
Cinsiyetiniz
Boyunuz
Vucut Tipiniz
Sonuclar :
Ideal kilonuz
kg
Ideal kilo araliginiz
ila kg

Otomatik hesaplama

Popüler İçerikler
  • Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu yıl hiç haber girilmedi.
Facebook

Femmeplast Radyo © 2013. Tüm Hakları saklıdır.