Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Cilt Gençleştirme

Facebook'ta Paylaş
Twitter
B R K
Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Cilt Gençleştirme

Cilt Bakımı - 6 Şubat 2014 11:58

Yüz, boyun ve eller dış etkenlerden en çok etkilenen bölgelerdir. Dış etkenler arasında UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimi ve yanlış beslenmeyi sayabiliriz. Unutmamalıdır ki, yüzümüzde elimizde cildimizin yapısına göre siyah noktalar, sivilceler, yağlanmalar veya kurumalar, kırışıklık gibi başka problemleri zamanla ortaya çıkar. Bunlar cildin sinsi ve en büyük düşmanıdır. Bu yüzden cilt bakımına genç yaşlarda başlamak en uygun olanıdır. Cilt bakımına başlama yaşı ortalama yirmili yaşlardır.

Burada vurgulamaya çalıştığımız cildin tipine uygun bakım yapılması ve korunması esas olanıdır. Cilt bakımına başlamadan önce cildin değerlendirmesi yapılmalı ve tipi belirlenmelidir.

            Bu bilgiler tıp literatüründen alınmış ve tamamiyle bilgilendirme amaçlı verilmiş olup estetik uzmanınız ile karşılıklı konuşarak daha sağlıklı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rss

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı.

İlginizi çekebilecek diğer haberler

cilt-bakimi-vucut-bakimi-uzmani
Yüz, boyun ve eller dış etkenlerden en çok etkilenen bölgelerdir. Dış etkenler arasında UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimi ve yanlış beslenmeyi sayabiliriz. Unutmamalıdır ki, yüzümüzde elimizde cildimizin ...
Site içi arama
İdeal Kilo Hesaplama
Asagidaki formu doldurun!
Cinsiyetiniz
Boyunuz
Vucut Tipiniz
Sonuclar :
Ideal kilonuz
kg
Ideal kilo araliginiz
ila kg

Otomatik hesaplama

Popüler İçerikler
  • Malesef, bu hafta hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu ay hiç haber girilmedi.
  • Malesef, bu yıl hiç haber girilmedi.
Facebook

Femmeplast Radyo © 2013. Tüm Hakları saklıdır.